”Ev kalbinin olduğu yerdedir.”

Ankara Siteler bölgesinde kurulmuş olan BY ALANZA   sadece bir üretim yerini temsil etmiyor . Bunun çok ötesine geçiyor mobilya fikrini tasarlarken, yorumlarken ve yenilerken benimsediğimiz düşünme ve yaşama biçimi haline geliyor aynı zamanda işçilik, yaratıcılık ve teknoloji arasındaki mükemmel sinerji, çalışma yöntemimiz ile  ürünlerimizin  her birini katma değer haline getiriyor.

Yıllar içinde elde ettiğimiz büyüme ve başarılardan gurur duysak da, KALİTE, STİL, SEÇİM, HİZMET gibi dört şeyin iş modelimizin temel taşları olduğu ilkesini benimseyerek sürdürmeye devam ediyoruz . Aldığımız her kararın temeli ve misyon beyanımızın yol gösterici ilkeleridir.

”Mobilya projenizi tamamlamak için olası tüm çözümleri arıyoruz.”

By Alanza, özgün ve vintage bir tarzda reprodüksiyonlar ve güncellenmiş klasikler üretiminde uzmanlaşmıştır. Özenle seçilmiş malzemelerle benzersiz bir görünüm ve his yaratıyoruz.Tüketicilerin değişen yaşam tarzlarıyla günümüzün ihtiyaçlarını birleştiren By Alanza, etnik, klasik ve modern tarzdaki aksesuarların yanı sıra çarpıcı yemek odası takımları, mutfak masa sandalyeleri dresuar , kitaplık, tv üniteleri ve bunların yanı sıra seperatör vs.  gibi ürün  çeşitliliği sunuyor. Seçkin müşterimiz için, tasarımcılarımız tarafından tasarlanmış seçkin mobilyalardan oluşan birinci sınıf  Lüks ürün yelpazesine sahibiz. Tasarımlarımız aracılığıyla, hem kamusal hem de özel alanlar için çok yönlü ve mükemmel çözüm bulma şansını sürekli geliştirmek için çalışıyoruz.  Gerçek, aydınlık ve keyifli mekanlar yaşam alanı  inşa etmek isteyenler için tasarlıyoruz. Kişiye özel özgün  tasarımlarımız, mutluluk , rahatlık ve konfor arayan kullanıcıları karşılıyor. Kurduğumuz ekiple gurur duyuyoruz ve dünya standartlarında hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Yaşam stilinize zarif bir dokunuş..

Hayallerinizi birlikte gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Daha fazlası..Daha fazlası..