Skip to main content

Metal Ayaklı Masa

Metal ayaklı masa kullanım açısından oldukça dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygundur. Üretilen masa dizaynı kalitesi bakımından uzun süreli kullanıma uygun, ömürlük bir yapıya sahip. Üst yüzeyi aşınmaya dayanıklı olan masalarının üretim tarzı modern mekânlara uyum sağlayan, aynı zamanda şık alanlar yaratmaya yöneliktir. Dekoratif üst yüzeyi mermer deseni ile desteklenmiş, farklı iç mekân dizaynlarında da kullanılabilir tarzda tasarlanmıştır. Geometrik alt ayakları sayesinde evinizde elegant ve zengin bakış açılarını ve diğer mobilya ürünlerini destekler, evinizde ve ofisinizde, diğer tüm yaşam alanlarında sıra dışı dekorasyonu ve şıklığı, sizin için zirveye taşır. Bu sayede tüm özellikleri ile yalnızca bir masa değil, aynı zamanda dekoratif bir obje edinmenizi sağlar.

Metal Ayaklı Masa Modelleri

Metal ayaklı masa modelleri içerisinde en beğenilen modelleri sizler için derledik. Nikel, titanyum ve krom gibi dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden üretilmiş olan tasarımları sayesinde nesiller boyu kullanabileceğiniz, zamansız bir masaya sahip olabilirsiniz. Yüzey alternatifi olarak cam, mermer ve mdf seçenekleri bulunmakta olup, bütçenize ve dilediğiniz tasarıma adapte olabilen By Alanza masaları içerisinden, kendi iç dekorasyonunuza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Mobilya konusunda hassas ve kriterleri yüksek müşterilerimize özel üretim masaların ayrıcalığını yaşatmak adına, taşlı, bulmaca, çerçeve, kelebek ve cadde gibi birçok koleksiyon ürettik. Bu koleksiyonlardaki parçalarda kullanılan metal kısımların kaplama renklerinin, müşterilerimizin zevklerine ve dekorasyonlarına uygun olması açısından farklı seçenek yelpazeleri sunmayı unutmadık.

Metal Ayaklı Masa Fiyatları

Metal ayaklı masa fiyatları konusunda bilgi alabilmek için, dilediğiniz masa modelini belirleyip, bize iletmeniz yeterlidir. Krom, nikel ve titanyum malzemelerden üretilen ve dayanıklılık konusunda asla taviz vermeyen modeller arasında, dilediğiniz koleksiyonlara göz atabilirsiniz. Seçtiğiniz masanın kaplama renklerinden altın, gümüş, bronz, eskitme gibi istediğiniz rengi minimal, rustik, bohem, klasik ve daha birçok farklı iç mekân dekorasyon tarzına uygun olarak değerlendirebilirsiniz. Üst malzemede sizler için sunduğumuz mdf, mermer, cam seçeneklerinden bir tanesine karar verdiğinizde masanız sizin için özel tasarıma hazır hale gelir ve geometrik tarzda modellenmiş olan masa ayaklarının şık görünümünü iç mekânınızda değerlendirmek için metal ayaklı masa fiyatları konusunda By Alanza üzerinden destek alabilirsiniz.

Metal Ayaklı Yemek Masası

Metal ayaklı yemek masası modelleri yalnızca lüks alanlarda görebileceğiniz türden ürünleri evinize taşımanıza olanak sağlar. Modern ve yenilikçi tarza önem veren evlerinizde kullanacağınız yemek masasının özellikli bir masa olmasını tercih ediyorsanız, By Alanza’nın sizler için oluşturduğu metal ayaklı masa modelleri içerisinde bulunan seçeneklere göz gezdirin. Her zevke ve her tarza özel olarak hitap etmek adına müşterilerinden tam not almayı hedefleyen markamızın metal ayaklı yemek masası modelleri ile ev içi dekoratif tasarımları, görenleri kıskandıracak nitelikte. En büyük ziyafetlerden; sıcak aile yemeklerine, tüm salon mobilyanıza uyum sağlayacak olan masayı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Müşterilerimize tüm bu seçenekleri sağlayarak, kalite, özgünlük ve tasarımı bir arada sunuyoruz.

Metal Ayaklı Masa Takımı

Metal ayaklı masa takımı için dilediğiniz masayı renk seçenekleri, malzeme seçenekleri ve tarzınıza uygun üst yüzey seçenekleri ile seçebilir ve uyumlu olan sandalye seçenekleri ile masa takımınızı kendiniz tamamen kendi tarzınıza uygun olarak oluşturabilirsiniz. Aklınızdaki masayı takılmayabilmek için By Alanza sizlere tamamen özgür bir tasarım alanı yaratıyor. Masa için dilediğiniz malzemeyi tercih edebilirsiniz. Üst yüzeyinde mdf, cam ve mermer seçeneklerinden dilediğinizi belirleyebilirsiniz. Üretilecek olan malzemenin üzerine yerleştirilecek olan kaplama renginden, sandalyelerinizin kumaşlarına ve sandalye malzeme ve tasarımlarına, tüm seçimlerin size ait olduğu tasarımı evinize taşımanın yolu çok basit. Tamamı özel tasarım ve özel üretim olan ürünlerimizde sandalye seçimlerinizde de masanız aynı şıklığı yakalayabilirsiniz.

Metal Ayaklı Masa Siparişi Ver

Metal ayaklı masa siparişi vermek için By Alanza metal ayaklı masa koleksiyonlarını ziyaret edin. Diğer masa takımı kombinasyonlarını bir kenara bırakıp, kendi modern ve lüks tasarımınıza yüzde yüz uyum sağlayan masa takımını kendiniz sağlayabilirsiniz. Sıra dışı modern tasarımlar sayesinde sınırları ortadan kaldıran markamız, özel tasarım ve özel üretimin yanı sıra tüm seçenekleri sizlere bırakarak farklı tarzlara da kapı aralıyor. Modern tasarımları nesiller boyu sürdürebileceğiniz ve yenilikçi anlayışıyla ileride sahip olacağınız yeni ev modellerinde sizlere onlarca farklı tarza ayak uydurabilen mobilyalar sunan By Alanza lüks alanlar yaratmanızda her zaman size destek sağlıyor. Metal ayaklı masa siparişi vermeden önce mutlaka koleksiyonlarımızı ziyaret edin ve iç mekân çizgilerinizi geometrik tasarımlarla buluşturun.

Author Byalanza

More posts by Byalanza
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?