Skip to main content

Metal Ayaklı Sandalye

Metal ayaklı sandalye tasarımlarıyla her mekâna ayak uyduruyor. Yeni nesil modern tasarımlarda endüstriyel tarzda üretilmiş olan farklı modellerde onlarca ürün yelpazesine sahip By Alanza sandalyeleri, üzerinde kullanılan kumaş alternatifi, tercihinize göre belirlenmekte. Kendi tasarımınızı yaratırken özgürce seçim yapabilme olanağı sağlayan markamız, iç mekân tasarımlarınıza yüzde yüz ayak uydurmayı hedefliyor. Seçtiğiniz kumaş tercihine ve kullanılan kaliteli malzemeleri ile ayaklarında kullanılan metal parçaların tercihlerine göre dilediğiniz tasarımı yaptırmakta sınırları kaldırıyor. İç mekân tasarım renklerinize göre belirleyebileceğiniz, altın rengi, gümüş rengi, bronz rengi ve siyah renk metal kaplamaları oldukça tok ve zengin bir renk skalasına sahip. Modern tarzda düşünülmüş iç mekânların tamamlayıcısı olacak metal sandalyeler ve üzerinde kullanılabilecek peluş, tay tüyü, keten, pamuk gibi yüzlerce seçenekte oturma yüzeyi ile sıra dışı tasarımlar vaat ediyor. Sandalyenin yalnızca misafirlerini ve müşterilerini ağırlamaktan ibaret olmadığını bilen ve aynı zamanda göz alıcı tasarımlara sahip olmak isteyen müşterilerimiz için, kendilerini özel hissedebilecekleri tasarımlar oluşturmaya her daim özen gösteriyoruz.

Metal Ayaklı Sandalye

Metal Ayaklı Sandalye

Metal Ayaklı Sandalye Modelleri

Metal ayaklı sandalye modelleri, farklı ölçü ve uzunluklarda, nikel, krom ve titanyum gibi sağlıklı ve dayanıklı lüks malzemelerden yola çıkarak üretiliyor. Kalite ve kullanışın dizaynla buluştuğu noktada, müşterisini her zaman memnun etmeye odaklı By Alanza metal ayaklı ürün modelleri, yarım ay, Z model, kafe-bar sandalyesi modelleri, telli ve petek gibi geometrik modern modeller, Madrit tarzı ve dönen ayaklı modeller, düz oturaklı model, kapitoneli ipek modeli gibi onlarca farklı dekorasyona uyum sağlayan tarzda üretiliyor. Her biri özel tasarım olan sandalyelerde tasarım kadar, konfora da üst düzeyde önem veriliyor. Gerek ofis, gerekse kafe ve bar gibi işletmelerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz metal ayaklı sandalye çeşitleri, evlerinizin de en kıskanılacak parçası olacak. Hiçbir yerde bulamayacağınız geniş seçenek alternatifleri sayesinde iç mekân tasarımlarınıza uygun parçayı yaptırabilirsiniz. Geometrik, modern tarzlardan ilham alınmış tasarımları, mekânınızı ve evinizi bir iç mimar eli değmiş gibi gösterecek. Ayrıca farklı kumaş dokuları ile de dilediğiniz tarzı, kolayca yakalayabilmeniz ve doğru yatırımı yapmanız, By Alanza’nın müşterilerine sunduğu inanılmaz bir avantajdır.

Metal Ayaklı Sandalye Fiyatları

Metal ayaklı sandalye fiyatları ile ilgili bilgi almak için öncelikle dilediğiniz modeli seçmeniz ve ardından bu model üzerinde yapacağınız değişiklikleri belirtmeniz yeterlidir. Hangi kumaşın kullanılacağı, renginin belirlenmesi, kullanılacak metal malzemenin ne olacağı ve kaç adet üretileceği ile ilgili fikirleriniz fiyat konusunda bir bilgi almanızda yardımcı olur. Bir metal ayaklı sandalye modeli tercih edip üzerinde örneğin ipek ve kapitoneli bir kumaş tercihi yaparak, sonrasında kullanılacak metal kaplama renklerinden olan altın rengi, gümüş rengi gibi zevkinize göre doğru rengi belirleyerek, sonrasında bu tasarımdan üretilecek ürün sayısını belirleyerek fiyatları hakkında bilgi almanız sizin özelinizdedir. Her daim müşterisine özel tasarımlar yapmaya özen gösteren By Alanza’dan metal ayaklı sandalye fiyatını hemen öğrenebilir. İç mekân tasarımlarınıza yapacağınız yatırımı, tarzınıza uygun olarak düzenleyebilirsiniz.  Tüm tarzlara ayak uydurmaya özen gösteren tasarımlar genellikle modern ve zamansız tasarımları olan mekânlar için oldukça ideal. Aynı zamanda gösterişli ve zengin görüntüsü, tasarımların konforlu, ergonomik yapısıyla da tamamlanıyor. By Alanza’yı ziyaret ederek tarzınıza uygun metal ayaklı sandalye çeşitlerinin siparişini verebilirsiniz.

Metal Ayaklı Sandalye Siparişi Ver

Metal ayaklı sandalye ürününün siparişini vermeden önce incelemeniz gereken onlarca By Alanza modeli mevcuttur. Dilediğiniz tarzda ve istediğiniz malzemeler ile üretilmiş, iç mekân dekorasyonunuza yüzde yüz uyum sağlama garantisi verilen sandalyeler tarzınızı doğrudan yansıtacak. Farklı modellerden istediğinizi seçtiğinizde ve dilediğiniz özellikleri belirlediğinizde, nikel, krom, titanyum gibi kaliteli malzemelerden üretilmiş olan metal ayaklı sandalye siparişi vermeniz hiç de zor olmayacak. Yalnızca kaplama renkleri olan altın rengi, gümüş rengi, bakır rengi gibi tercih edilen tok ve zengin renklerden birini seçebilir, belirlediğiniz kumaş rengi ve türünü belirtebilir, adet bilgisini belirleyebilir ve hızlıca adresinize kargolanması için siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Metal ayaklı sandalye sipariş vermeniz için adımlar işte bu kadar kolaydır. By Alanza’dan vereceğiniz her sandalye siparişi özel korumalı kargo ile kapınıza kadar teslim edilir ve böylece kargoda zedelenme veya kırılma gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Bu anlayış ile müşterilerimizin ürüne ulaşma güvenliğini koruma altına alıyoruz. İç mekân dekorasyonunuzun tamamlayıcı parçaları olacak olan metal ayaklı sandalye siparişi verebilir ve tasarımlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Author Byalanza

More posts by Byalanza
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?