Skip to main content

Metal Dresuar

Metal Dresuar, By Alanza’nın birbirinden modern tasarımları ve her mekâna ayak uyduran mobilya üretimi anlayışı ile ürettiği bir ürün. Yaşam alanlarının vazgeçilmez eşyası olan dresuarlar için evinizde yer açın. Eve girdiğiniz anda, evin içinde dağılacak olan tüm eşya kalabalığını toparlar ve anahtar, cüzdan ve benzeri sürekli dışarı çıkarken yanınıza almanız gereken eşyaları bir arada barındırır. Metal yapısı ile tüm modern evler için yenilikçi bir tasarıma sahip olan Metal Dresuar, sağlamlık testlerinden geçmiştir. Kapı girişinde misafirlerinizi karşılayan alanı süslemekte ve varlığı ile eve şıklık katmakta olan metal dresuar, evin içerisinde ölü bir alan olan holleri, göz dolduran ve zengin bir alana dönüştürür. Böylece metal dresuar evinizin dekorasyonunu kapı girişinden başlayarak düzenler.  Gelin metal dresuar modellerini tüm şık ayrıntıları ile beraber inceleyelim.

Metal Dresuar

Metal Dresuar

Metal Dresuar Modelleri

Metal dresuar modelleri , farklı geometrik tasarımları ile dikkat çekiyor. Üzerinde metal bir ayna ile tamamlanabilecek tasarıma sahip olan metal dresuarlar altın rengi, gri, füme, siyah renkleriyle elegant duruşunu destekler. Ağır duran tasarımıyla evlerde göz kamaştırıcı bir etkiye sahiptir. Modern tasarımlarla uyumlu, renkleri ile birçok farklı mobilyanın ve dekorasyonun yanına yakışacak olan metal dresuar modelleri, dresuar ayaklarının tasarımları farklı öğelerden ilham alınarak özel tasarlanmıştır. Üzerine oturtulan malzeme kaliteli nikel, krom, titanyumdan üretilmiştir. Evinizde bulunan en değerli mobilyalardan biri olmaya aday metal dresuar modelleri, çekmeceli ve çekmecesiz, farklı tasarımlara sahip. İhtiyacınıza göre doğru dresuarı mutlaka bulabileceğiniz geniş By Alanza metal dresuar modelleri, farklı ev dekorasyonlarına uygun renklerde müşterisine sunuluyor.

Siyah Metal Dresuar

Siyah metal dresuar, By Alanza’nın özel üretimi ve en çok tercih edilen ürünlerinden biri. Parlak siyah rengiyle göz kamaştıran metal siyah dresuar modelleri, elegant ve zengin iç mimari dekorasyona uyum sağlıyor. Kaliteli nikel, krom ve titanyumdan üretilmiş özel tasarım ayakları ile çok dikkat çekiyor. Mat siyah seçeneği de bulunan farklı tasarımlara sahip siyah metal dresuar, evinizin ölü alan olarak sayılan hol ve kapı önü alanlarını değerlendirmeniz ve dekorasyonu evinizin kapısından iç mekâna doğru taşımanız için üretildi. Siyah metal dresuar ile yaşam alanınızın tasarım kalitesini anında değiştirebilirsiniz. Üzerinde bir metal ayna ve yan tasarım ürünleri ile bütünleşiyor. Gold silver bronz ve eskitme renklerde metallerle tamamlanan siyah üst kısım, modern tasarımlar baz alınarak tasarlandı. Temizliği kolay bu sıra dışı tasarımlar, çevrenizde çok sık sorulan bir ürün olacak.

Metal Dresuar

Metal Dresuar

Dresual Metal

Dresuar metal ayakları ve farklı geometrik tasarımları ile dikkat çekiyor. Bir metal ayna ile %100 uyum sağlayacak ve tamamlanabilecek tasarımlara sahip. Altın, gri, füme ve siyah üst renkleri ve kaliteli nikel, krom ve titanyum malzeme ile elegant bir görünüm sunuyor. Ağır ve zengin duran tasarımları, evlerde göz kamaştırıcı bir etki yaratmaya aday. Modern tasarımlarla ve farklı renkler, farklı mobilya ve dekorasyonlarla uyumlu, şık dresuar metal görünümü ile her yere yakışmakta. Dresuar ayaklarının tasarımları farklı öğelerden ilham alınarak özel tasarlandı. Üzerine oturtulan malzeme kaliteli nikel, krom veya titanyumdur. Metal dresuarlar evinizdeki en değerli mobilyalardan biri olabilir. Çekmeceli ve çekmecesiz olarak, farklı tasarım seçnekleri bulunan metal dresuarlar ile eşya kalabalığının önüne geçebilirsiniz. By Alanza, farklı ev dekorasyonlarına uygun renklerde geniş bir metal dresuar modeli yelpazesi sunmaktadır.

Dekopratik Metal Dresuar

Dekopratik, dekorasyon ve pratikliği bir arada sunan bir kelime olarak kullanılır. Güzel görünen ama aynı zamanda işlevsel olan eşyaları tanımlar. Dekopratik metal dresuar üretimlerimizdeki talep yoğunluğu da bu yüzden geliyor. Dekopratik ürünler üreterek modern yapların yeni soluğu olan By Alanza ürünleri, ev dekorasyonunuzda bir dönüm noktası. Gereksiz ve dağınık eşyalardan kurtulmak istediğinizde, yerine hem kullanışlı, hem dayanıklı, malzeme kalitesiyle uzun ömürlü ve aynı zamanda işlevsel bir ürün olan metal dresuarlar, yeni ve modern dekorasyonların vazgeçilmezi olacak. Dekopratik eşyalar ile iç mekân tasarımı yapmak, göz zevkinize hitap edecek ve ayrıca uzun ömürlü olması nedeniyle nesiller boyu kullanılabilecektir. Dekopratik metal dresuar, modern evler için sunulan şık ve kaçırılmaması gereken, göz alıcı bir ürün. Bütçe dostu olması özelliğiyle her evde ve her dekorasyonda, By Alanza ürünleri, kullanıcıları tarafından sıkça tercih ediliyor.

Author Byalanza

More posts by Byalanza
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?